Chytrý zámek igloohome Mortise Bluetooth/kód

 
  • 1 z 6
 
Dostupnost Na dotaz
10 894 Kč    
Kód produktu IGLOOMORTISE
Značka igloohome
Kategorie Zámky pro apartmány
 
 
Zámek Igloohome Mortise je kombinací nejvyšší úrovně bezpečnosti a nejmodernější technologie.
 
Vyrábí se v nejlepších továrnách v Jižní Koreji, vyznačuje se kvalitou zpracování a moderními technologiemi.
 
Proč je inteligentní digitální zámek Igloohome chytřejší než ostatní?
 
Inteligentní digitální zámek Igloohome není obyčejný elektronický zámek. Můžete ho, stejně tak jako ostatní zámky, otevřít bez klíče pomocí smartphonu, ale igloohome to chtěl udělat ještě lépe. Proto byla věnována pozornost designu a kvalitě, byly přidány nové funkce v aplikaci, která vám poskytne nejvyšší úroveň zabezpečení.
 
Byl vytvořen jednoduchý zámek, protože nikdo nemá čas na komplikované instrukce.
 
Mnoho možností odemknutí
 
Odemkněte pomocí PIN kódu, bluetooth klíče na smartphonu nebo karty MiFare. Nabízeny jsou různé režimy vstupu, aby byla zajištěna flexibilita přístupu. Stále existuje možnost odemknutí mechanickým klíčem.
 
PIN kód
Zámek Igloohome je vybaven LED dotykovou obrazovkou, kterou lze odemknout zadáním 8-místného PIN kódu.
Pro každý zámek je k dispozici hlavní kód PIN, který je určen pro majitele domů a je vždy aktivní (tzn. akceptovaný zámkem). Je-li to nutné, administrátor zámku může pomocí aplikace nadřazený kód změnit.
 
Dočasný PIN kód lze v naší mobilní aplikaci vytvořit kdykoliv a kdekoliv. Můžete nastavit přesnou hodinu a datum od kdy do kdy bude kód aktivní (např. 9.00 dne 28. května 2018 do 21.00 dne 28.května 2018).
 
Můžete nastavit i jednorázový PIN kód. To je užitečné v případě, pokud potřebujete pokojovou službu na celý den, nebo např. v případě, kdy vám mají dodat zásilku a vy právě nejste doma.
 
To vše lze provést, i když zámek nevyžaduje připojení k internetu! Kouzlo je v synchronizaci našeho inteligentního zámku a mobilní aplikace ještě před instalací zámku.
 
Po vypršení platnosti nejsou PIN kódy již zámkem akceptovány, takže vaše nemovitost zůstává v bezpečí.
 
Bluetooth technologie
 
Pokud jste v blízkosti zámku (např. v okruhu cca 1-2 m), můžete jednoduše kliknout na "Odemknout" v mobilní aplikaci igloohome a inteligentní zámek igloohome se odemkne.
 
Klientovi, kterého chcete přivítat ve svém domě, můžete jednoduše poslat Bluetooth klíč . Stejně jako u PIN kódu můžete nastavit platnost i u Bluetooth klíče.
 
Přístup k logům pro bluetooth klíče je k dispozici také v aplikaci! Podívejte se na historii přesných dat a časů, kdy byl klíč Bluetooth použit - větší viditelnost znamená Váš klid! K dispozici jsou také záznamy přístupu do PIN kódů - jsou aktualizovány, když hlavní majitel používá Bluetooth klíč k odblokování zámku.
 
Jednou z nových funkcí aplikace jsou přístupová upozornění. Budete varováni, když někdo z vašich blízkých nebo návštěvník vstoupí do vašeho domova použitím klíče Bluetooth. Náš produktový tým neustále vylepšuje naši aplikaci a zavádí nové funkce, a proto je hledejte!
 
Mechanický klíč
 
Díky zámku Mortise igloohome pravděpodobně zapomenete na tradiční formy odemykání, ale jsou zachovány jako režim nouzového vstupu (např. Pokud nemůžete vyměnit baterii předtím, než dojde k výpadku napájení). Jedná se o běžnou metodu zámku a klíče, při které vložíte fyzický klíč a otočíte jej, aby se zámek odblokoval.
 
Jedná se o nouzový plán, který zajistí, že můžete do vašeho domova kdykoliv vstoupit.
 
Mobilní aplikace
 
Udělte přístup do vašemu domu, i když jste daleko. Pomocí mobilní aplikace igloohome vytvořte PIN kód nebo bluetooth klíč a zvolte, jak dlouho budou platit. Pošlete je svým hostům přímo z aplikace.
 
Pracuje offline
 
Zámek Igloohome MORTISE pracuje s inovativní technologií včetně šifrování a synchronizace. Pro zamykání není nutný internet, což zvyšuje spolehlivost a bezpečnost používání.
 
Záznamy přístupu
 
Sledujte data a časy, kdy návštěvníci vstoupí do vašeho domu / kanceláře / bytu atd. Díky dostupné historii událostí můžete snadno spravovat přístup do prostor pro vás důležitých.
 
Záznamy o přístupu ke klíčům Bluetooth jsou aktualizovány v reálném čase a záznamy přístupu ke kódům PIN jsou aktualizovány, pokud je  vlastník připojen přes Bluetooth.
 
 
Volitelné služby
 
Uživatelé platformy Airbnb mohou synchronizovat své dražební kalendáře se svým účtem igloohome, díky čemuž jsou pro hosty kódy PIN vytvořeny automaticky.
 
Integrace se systémem Airbnb
 
Igloohome navázal spolupráci se systémem Airbnb, aby zesynchronizoval vaše rezervace s přístupem do pronajímané nemovitosti. S Mortise igloohome Mortise se nemusíte starat o opakovaný check-in a check-out.
 
Jak to funguje?
Po potvrzení rezervace ubytování pro hosty, je jim zaslán jedinečný kód PIN, který používají po celý čas pobytu a na jeho konci platnost vyprší. Po potvrzení další rezervace ubytování pro nového hosta je vygenerován nový jedinečný PIN kód.
 
 
Technická data
 
Kompatibilita dveří:
Tloušťka dveří:                          40 - 60mm
Vzdálenost od okraje dveří:       > 190 mm (s rukojetí)
Typ dveří:                                 Dveře dřevěné (levé i pravé)
 
Rozměry:
Vnější panel:            80 x 303 x 17,8mm
Vnitřní panel:           79,8 x 302,4 x 26mm
Váha:                      1,97kg/2,46kg
 
Materiál:
Vnější panel:            Al, plast
Vnitřní panel:           Al, Zn, plast
Počet podporovaných karet MiFare: Jeden zámek může obsluhovat až 16 karet/nálepek MiFare
Metoda otevření:     Kód PIN, Bluetooth klíč, karta klíč (2 v balení), nouzový mechanický klíč (2 v balení)
Barva:                     Černá
Teplota:                   ~ -25 ° C ~ 75 ° C ( po dobu 48 hodin)
Nouzové napájení:   Baterie DC9V (není v balení)
Životnost baterie:     do 1 roku
Garance:                 1 rok na vady elektronické a machanické
Použití:                   Instalace na chráněných místech
Odolnost:                IP65 (odolné proti stříkající vodě a prachu)